Apie mus
Lietuvos VWBus klubas vienija visus vairuojančius ir prijaučiančius šios markės autobusiukams.

2010m. rugsėjo mėnesį Pauliui Puidokui kilo mintis sukurti ir suvienyti kuo daugiau VW markės autobusiukų savininkų. Spalio 4 dieną pradėjo veikti www.vwt4forum.lt forumas. Pradžioje forumas buvo labai primityvus ir nereikalaujantis daug investicijų. Turėjau įsitikinti ar irgi yra tokių asmenų kaip aš, kurie irgi prijaučia ir yra fanai šių autobusiukų.


Per pirmąjį mėnesį prisiregistravo tik 5 forumiečiai. Pirmoji mintis buvo, jog šis projektas neturi didelės ateities ir taps ne augančiu į populiarumą, o egzistuojančiu su keliais forumiečiais.


2010m lapkričio 13d. Buvo sukurtas klubo logotipas, kurį galite pamatyti ant kaikurių VW markės autobusiukų. Šio logotipo dėka, buvo lengviau forumo nariams atpažinti vienas kitą kelyje.
Norint suburti gausesnį ratą gerbėjų 2010m. Lapkričio 23d buvo pakeistas pavadinimas iš www.vwt4forum.lt į www.vwbus.lt . Nuo tada pradėjo junktis kurkas didesnis bendraminčių skaičius, beveik iš visos Lietuvos ir ne tik....


»2011metų balandžio 22d. 19h IX-to forto aikštelėje įvyko pirmasis susitikimas, kuriame sudalyvavo 6 forumo dalyviai. Nuo tos dienos Kaune kiekvieną ketvirtadienį vyksta susitikimai.

»2011m. birželio 11-12 dienomis Molėtuose prie Siesarčio ežero. Forumo dalyviai susirinko iš Kauno, Vilniaus, Radviliškio, Molėtų ir Pagėgių. Buvo svarstytą apie forumo virtimą į oficialų klubą.

»2011m. Rugpjūčio 5-7 dienomis Dzūkijoje prie Ančios ežero vyko susitikimas, kuriame susirinko Kauno ir Vilniaus forumo dalyviai.

»2011m Rugpjūčio 25d. Kaune, prie Kauno Marių įvyko vasaros sezono uždarymas. Dalyvavo: Kauno, Vilniaus Radviliškio ir Žiežmarių forumo dalyviai.

»2011m. Rugpjūčio 29d. Buvo įteisintas klubo statusas į „Lietuvo VWBus klubas“.

»2011m. Spalio 1-2 dienomis Kauno raj. Pirtyje buvo atšvestas pirmasis gimtadienis, per kurį sulaukėme forumiečių iš Vilniaus, Kauno, Žiežmarių ir Radviliškio.

»2011m. Rugsėjo-spalio mėnesį pradėti VWBus klubo forumo, bei puslapio atnaujinimo darbai.
Draugai
Degalų kainos
Tapk facebook draugu
Lankomumo statistika