Aplankykite mus diskusijų forume!

Visą naujausią informaciją apie klubo veiklą, renginius ir įvykius; naujausią techninę informaciją ir garažo detalios bei iliustruotos temos; čia galite parduoti ir pirkti; susibūrimo laikai ir vietos; bendraminčiai ir kolegos - viskas vienoje vietoje!

Patikimas autoservisas ar retenybė?Sugedo automobilis. Ką daryti? Važiuoti pas pažįstamus, remontuoti pačiam ar vykti į artimiausią autoservisą? Pasirodo, dauguma vairuotojų vengia vykti į
11.10.19
Patikimas autoservisas ar retenybė?Sugedo automobilis. Ką daryti? Važiuoti pas pažįstamus, remontuoti pačiam ar vykti į artimiausią autoservisą? Pasirodo, dauguma vairuotojų vengia vykti į

Sugedo automobilis. Ką daryti? Važiuoti pas pažįstamus, remontuoti pačiam ar vykti į artimiausią autoservisą? Pasirodo, dauguma vairuotojų vengia vykti į neišbandytus ir nežinomus autoservisus, nes bijo būti apgauti ir sumokėti per daug.

Autotransporto portalo Autogidas.lt atliktos vairuotojų apklausos rezultatai rodo, kad 7 iš 10-ies (69 proc.) vairuotojų prireikus renkasi tik pažįstamų žmonių autoservisus, nes tik taip būna garantuoti, kad sumokės normalią kainą ir nebus apgauti. Į bet kurį artimiausią servisą vyksta tik apie 4 proc. respondentų. Likusieji 27 proc. automobilius remontuoja patys.

Paklausti, kas turi įtakos tokiam jų apsisprendimui, Autogidas.lt respondentai teigia, kad nenori nė kiek permokėti už atliktas, o galbūt netgi neatliktas paslaugas. Nors daugiau nei kas antras vairuotojas į autoservisą užsuka kartą ar du per metus, tačiau maždaug kas trečias (36 proc.) asmuo apsilanko dažniau – paskutiniu metu maždaug kartą per porą mėnesių. Šie respondentai ypač nori sutaupyti.

Vidutiniškai 44 proc. Autogidas.lt apklausoje dalyvavusių vairuotojų sako, kad niekada nebuvo apgauti autoservise. Tačiau daugiau kaip pusė vairuotojų turi įtarimų: dalis yra įsitikinę, kad juos apgavo, o likusieji teigia už autoservise atliktus darbus sumokėję įtartinai daug.

Vairuotojai skundžiasi dėl kelių pagrindinių problemų, nutikusių autoservisuose. Dalis respondentų mini, kad teko sumokėti už darbus, kurie buvo įtraukti į sąskaitą, bet neatlikti; kiti sumokėjo už pakeistas detales, kurių buvo galima dar nekeisti; dar kiti Autogidas.lt respondentai susidūrė su situacija, kai buvo neatliktas sutartas darbas arba atliktas netinkamai; likusieji pastebėjo, kad sumokėjo už kokybiškas detales, o iš tiesų gavo nekokybiškas.

Ar Jums teko susidurti su šiomis problemomis?


Į Europą grįžta legendinis VW T2
11.09.28
Į Europą grįžta legendinis VW T2


„Volkswagen“ pardavimo salonuose Olandijoje nuo 2012-ųjų bus galima įsigyti legenda tapusį „Type 2“ mikroautobusą. Ne modernią jo interpretaciją, o tikrą originalų „Camper van“.

Nors Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose šis mikroautobusas nebegaminamas jau dešimtis metų, jo gamybos linija Brazilijoje vis dar veikia. Tiesa, gaminama tik viena – „Camper“ kelioninio mikroautobuso versija su šaldytuvu, dujine virykle, sulankstomu ir pakeliamu stogu ir t.t.

Vietoje originalaus oru aušinamo „boxer“ tipo variklio jame bus naudojamas 1,4 litro paprastas benzininis variklis. Jis aušinamas vandeniu, o jo radiatorius patalpintas ten, kur seniau būdavo atsarginis ratas – pačiame automobilio priekyje.

Nors „Volkswagen“ jį pardavinės tik Olandijoje, niekas netrukdo jo ten nusipirkti ir užsiregistruoti kitoje Europos šalyje. Deja, nežinome nei tikslios jo kainos, nei kada tiksliai jis atvyks į pardavimo salonus.


 

Paimta iš www..15min.lt

 

 


Draugai
Degalų kainos
Tapk facebook draugu
Lankomumo statistika